Oferujemy system szkoleń, który wprowadza w tajniki profesjonalnej stylizacji paznokci przy użyciu produktów marki Astonishing oraz Noriko nails. Autorski program szkoleń oparty na najnowszych technikach i trendach dopasowany jest do indywidualnych potrzeb kursanta.

SZKOLENIA TECHNICZNE:

Jeśli zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją paznokci i chcesz nauczyć się prawidłowej budowy, aplikacji produktu,  lub chcesz wiedzieć jak wykonać w profesjonalny sposób manicure hybrydowy z wykorzystaniem produktów najwyższej jakości to z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. A może pracujesz już kilka lat jako stylista paznokci i chciałabyś/chciałbyś poszerzyć swoje umiejętności z zakresu prawidłowej budowy paznokci, poznać innowacyjne techniki, tricki przyspieszające prace w salonie lub nauczyć się budowy nowatorskich kształtów paznokci to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową. Oprócz umiejętności nabędziesz również wiedzę z zakresu chemii produktu, anatomii paznokcia czy prawidłowej budowy. 

- szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach,
- produkty do pracy zapewnia organizator szkolenia,
- szkolenia podstawowe są zakończone egzaminem teoretycznym i praktycznym,
- po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat w języku angielskim.

Zapraszamy do zapoznania się z programem szkoleniowym:

1. SZKOLENIE BASIC GEL

2. SZKOLENIE BASIC GEL PLUS

3. SZKOLENIE BASIC ACRYLIC

4. SZKOLENIE BASIC ACRYLIC PLUS

5.  MANICURE HYBRYDOWY Z ELEMENTAMI KOMBINOWANEGO

7. MANICURE KOMBINOWANY + ZESTAW FREZÓW

8. DOSZKOLENIE - ELIMINACJA BŁĘDÓW

9. TEMPO PRACY

10. FRENCH KONSTRUKCYJNY

11. EXTREME SHAPE

12. PRZYGOTOWANIE DO MISTRZOSTW TECHNICZNYCH

________________________________________________________________

SZKOLENIA NAIL ART:

Szkolenia z Nail Art'u prowadzone są przez jedne z najlepszych stylistek w Polsce, posiadające niesamowity zmysł artystyczny, wyobraźnię, precyzję, reprezentujące nietuzinkowy styl i oryginalny design. Stylowe zdobienia cenione przez duże grono klientek są dopełnieniem każdej stylizacji i nadają im nowoczesnego, wyrazistego charakteru, podkreślając tym samym niepowtarzalną osobowość każdej z nich. To jest to co nas wyróżnia i  sprawia, że jesteśmy wyjątkowe. Warto więc zainwestować w swój rozwój i poszerzyć swoją ofertę o nowe umiejętności. 

Wzory szkoleniowe przedstawione w poszczególnych programach są uaktualniane na bieżąco, aby sprostać panującym trendom mogą zostać zmienione lub zmodyfikowane. Szkolenia z Nail Art'u przeznaczone są dla osób początkujących i zaawansowanych chcących poszerzyć swoje umiejętności ze zdobień farbami akrylowymi, akwarelami, żelem, w tym art gel'em, akrylem, lakierami hybrydowymi.  Podczas każdego szkolenia z Nail Art'u nasi instruktorzy przekazują wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat prawidłowego stosowania produktów, odpowiedniego doboru pędzli lub innych akcesoriów niezbędnych do wykonania zdobienia, a także prawidłowego trzymania pędzli. Pokazują jak uzyskać odpowiednio cienką linię, zdradzają tajniki cieniowania i łączenia barw, kompozycji oraz prawidłowego rozmieszczenia wzoru na różnych kształtach paznokci. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności z wybranej techniki.

Zapraszamy do zapoznania się z programem szkoleniowym:

1. MICROPAINTING

2. REALISTIC FLOWERS

3. ONE STROKE

4. ZHOSTOVO

5. AKWARELA

6. FARBY AKRYLOWE

7. CARTOON CHARACTERS

8. TWARZE

9. FIGURY 3D

10. PRZYGOTOWANIE DO MISTRZOSTW NAIL ART

11. BUBBLE ANIMALS 3D

12. MIX MEDIA

13. GEL POLISH NAIL ART

Wstępne informacje:
 1. 1. Szkolenie jest prowadzone w trybie indywidualnym lub w małych grupach (maksymalnie 6 osób).
 2. 2. Terminy oraz opłaty ustalane są indywidualnie z kursantem.
 3. 3. Na szkolenie podstawowe należy zapewnić sobie modelkę, chyba, że kursantka zdecyduje, że chce pracować na sobie.
 4. 4. Materiały do pracy tj. produkty, niezbędne akcesoria czy pędzelki  udostępnia organizator szkolenia. Szkolenie odbywa się na  produktach marki Astonishing i Noriko nails.
 5. 5. Szkolenie w ciągu dnia trwa maksymalnie 6 do 8 pełnych godzin – w zależności od rodzaju szkolenia.
 6. 6. Na życzenie kursanta istnieje możliwość dokupienia dodatkowych godzin. Koszt 1 godziny to 100zł.
 7. 7. Z powodu szybko zmieniających się trendów na szkoleniu z artystycznego zdobienia paznokci istnieje możliwość wymiany zdobienia na inne, pod warunkiem, że  zdobienie nie jest zaczerpnięte z wyższego bądź innego poziomu szkoleniowego z Nail Art'u.
 8. 8. Szkolenia podstawowe kończą się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym. Certyfikaty wydawane są w języku angielskim.
 9. 9. W przypadku nie zdania egzaminu, istnieje możliwość przystąpienia do niego ponownie w późniejszym terminie. Kursant nie ponosi żadnych kosztów  przystępując do egzaminu poprawkowego.
 10. 10. Rezygnacji z udziału w szkoleniu bez ponoszenia kosztów można dokonać najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem kursu. W przypadku rezygnacji na mniej niż 7 dni przed terminem szkolenia zadatek jest bezzwrotny. Informacja o rezygnacji ze szkolenia lub o zmianie terminu powinna odbyć się drogą e-mailową lub telefoniczną. W przypadku odwołania szkolenia przez organizatora i rezygnacji uczestnika z udziału w szkoleniu, dokonane opłaty zostają bezzwłocznie zwrócone w pełnej wysokości.
 11. 11. Wszystkie materiały edukacyjne są własnością marki Astonishing oraz Noriko nails. Nie należy ich powielać , przekazywać osobom trzecim oraz  wykorzystywać do celów zarobkowych lub marketingowych.