Astonishing 

25 lat nowatorskich badań i rozwoju, stały się podstawą do powstania marki Astonishing Nails - profesjonalnego systemu żelowo - akrylowego. Ciągła kontrola jakości podczas całego procesu produkcyjnego gwarantuje zawsze tą samą jakość, spójność, przyczepność, oraz wytrzymałość. Produkty Astonishing zapewniają doskonałą przyczepność do naturalnej płytki paznokcia, nie żółkną, nie liftują, są łatwe w aplikacji i opracowaniu, pozostawiając na paznokciu wysoki połysk przez długi czas.
W 2018 roku Astonishing przeszło kompleksową restylizację marki. Nowa linia produktów do stylizacji paznokci to owoc współpracy z pionierem naszej branży - Davidem Fowler'em. 

Noriko Nails

Jest to marka stworzona w 2018 roku dla profesjonalistów. NORIKO NAILS wykorzystuje najnowsze osiągnięcia naukowe, techniczne i technologiczne w procesie produkcyjnym. Wyznaczamy nowe kierunki i umożliwiamy wykorzystanie pełnego potencjału naszych produktów. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy produkty z najwyższej pułki.